3 boyutlu oyun

3 boyutlu oyun

 
3 boyutlu oyun kız çocuklarının zekaları için büyük bir gelişim sağlıyor. Bir oyun ile hem eğlenceli tarifler öğrenecek hem de becerilerini geliştirecekler. Ayrıca barbie ile yaş pasta yapmak daha da keyifli olacaktır. Bir oyun içerisinde sevdiğiniz bir kahramanın olması kızlar açısından oldukça ilgi çekici hale gelmektedir. Sevgilisine pasta hazırlayacak olan barbie için biraz yardım etmelisiniz.
Online oyun sitesi içerisinde daha kız çocukları için birbirinden güzel oyunlar yer alıyor. 3d motor oyunu oyna  ile doktor kızın makyajında yardımcı olmak için kollarınızı sıvamalısınız. Kendi gibi doktor olan sevdiği adama güzel gözükmek için buluşmaya hazırlanan genç kadının yardımcısı kesinlikle siz olmalısınız. Bu oyunlar ile ünlü sanatçılara da makyaj yapacaksınız.
3d savaş oyunları online mak çocuklar için oldukça keyifli ve eğlenceli bir dünyadır. Bu eğlenceye sizde onlar ile katılarak isteklerine kulak vermelisiniz. Yüz temizleme, cilt maskesi gibi sırası ile oynayacağınız daha çok farklı kategoriler yer alıyor. Ayrıca bu oyunlar kız çocukları için gelecekte kendileri adına öğrenmeleri sağlayacağı çok güzel bir alan olmaktadır.

 

Yorum Yazın