Evde Kan Alma Hizmeti

BULUNDUĞUNUZ YERDEN, KAN ALMA HİZMETİMİZDEN SİZDE YARARLANIN...! EV,İŞYERİ,OFİS, BULUNDUĞUNUZ YERDEN ÜCRETSİZ KAN ALMA HİZMETİ…!

 Günün Yoğun Temposu; İçinde Kendinizin ve Sevdiklerinizin Sağlığına Vakit Ayıramıyorsanız; İstanbul un yoğun ve kargaşalı trafiğine maruz kalmadan, işinize geç kalmadan, evinizin konfor ve rahatlığında, Tecrübeli hemşire ve Sağlık Ekibimizin verdiği evde kan alma hizmeti ile kan ve numunelerinizi verebilirsiniz.  Kan örnekleriniz, Uygun koşullarda laboratuvarımıza ulaştırılarak son derece güvenli ve çağın ev gelişmiş cihazlarında çalışılarak, uzman doktorlar denetiminde sonuçlansın. Sonuçlarınız, e-mail adresinize veya cep telefonunuza, whatsapp veya mms olarak sizlere, en kısa zamanda ulaştırılmaktayız.

Günün Yoğun Temposu; İçinde Kendinizin ve Sevdiklerinizin Sağlığına Vakit Ayıramıyorsanız; İstanbul un yoğun ve kargaşalı trafiğine maruz kalmadan, işinize geç kalmadan, evinizin konfor ve rahatlığında, Tecrübeli hemşire ve Sağlık Ekibimiz, Kan ve numunelerinizi verebilirsiniz. Kan örnekleriniz, Uygun koşullarda laboratuvarımıza ulaştırılarak son derece güvenli ve çağın ev gelişmiş cihazlarında çalışılarak, uzman doktorlar denetiminde sonuçlansın. Sonuçlarınız, e-mail adresinize veya cep telefonunuza, whatsapp veya mms olarak sizlere, en kısa zamanda ulaştırılmaktayız.

Tanıtım videomuz…

Evden Kan Alma Hizmeti Önemli midir?

Evden kan alma hizmeti son derece önemlidir ; Evde yatalak halde olan başka bir yere taşınması güç durumda bulunan hastalar için zaman problemi olan, hastane ve laboratuvar fobisi olan, kendi evinin konforunda kan örneği vermek isteyen, işe geç kalmak istemeyen,sebebi her ne olursa olsun, evde kan alınması ve kan ve diğer tahlillerinin çalışılarak, doktorunun ve hastanın ayağına kadar ulaştırılması, hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle de İstanbul gibi mega bir metropol de büyük bir yardım ve hizmettir. Aynı zamanda hasta içinde bir konfor niteliğidir.

Bu nedenle, evden kan alma hizmeti sunan tıbbi tahlil laboratuvarımız, büyük bir boşluğu doldurmakla beraber, Kaliteli, Güvenilir ve Konforlu bir hizmet sunmaktadır. Evden kan alınması sonucunda alınan örnekler, özel tıbbi çantalar ile usulüne uygun bir şekilde, dış etkenlerden etkilenmeden laboratuvarımıza ulaştırılıp çalışmaya alınmaktadır.

Evinizden veya iş yerinizden randevu alarak Mobil laboratuvar ve kan alma işleminden faydalanın, sonuçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde e-mail veya web sitemiz üzerinden öğrenin.

Evden kan alma hizmeti, bireylerin sağlık kontrollerini kolaylıkla ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, laboratuvar teknisyenleri veya hemşireler, kişinin evine gelerek kan örneği alma işlemini gerçekleştirir. Evden kan alma hizmeti, özellikle yaşlılar, hareket kabiliyeti kısıtlı olanlar veya yoğun iş temposuna sahip olanlar için büyük bir kolaylık sağlar. Kişiler, sağlık durumlarını takip etmek veya rutin testlerini yaptırmak için evlerinden çıkmadan kan örneği verebilirler. Bu hizmet, zaman tasarrufu sağlarken aynı zamanda sağlıkla ilgili endişeleri erken teşhis ve tedavi imkanıyla ele almayı destekler.

 

 SİZ BİZE GELEMİYORSANIZ,BİZ SİZE GELİYORUZ...!

Yorum Yazın