HAKKIMIZDA

KantahliliNet , Öncelikli olarak hastalarımıza kaliteli,güvenilir ve hızlı bir sonuç vermeyi ilke edinmiştir. Bizler insan sağlığının ve insan sağlığına yapılan hizmetin önemini bilmekte ve yapılan bir hatanın yanlışın asla geri dönüşü olmayacak sonuçlar doğuracağının bilincinde olup, bu doğrultuda amacımız sürekli olarak kendimizi yenileyerek, En yüksek teknolojiyi ve bilgiyi kullanarak tanı alanında topluma hizmet etmek olup, tanı testlerinde ve sağlık sektöründe ülkemizin tartışılmaz lideri olmak.

kantahlili.net bir asistanlık hizmeti vermekte olup her zaman için sağlık sektörünün en öncü kuruluşları ile ortak anlaşmalar yapıp sizlere en güvenilir,en kaliteli ve en hızlı hizmeti en uygun fiyata sunmak arzusundadır.

Saygılarımızla,

“HAKKIMIZDA” için 5 cevap

 1. Dr. SEYHAN KURTULUŞ dedi ki:

  Merhaba

  İşini bu kadar sevmek, bu kadar özveri ve fedakarlıkla yapmak tabiki beraberinde başarı getirecektir. Bir meslektaşınız ve bu mesleğin zorluklarını bilen birisi olarak, İşinize gösterdiğiniz titizlik ve sevgiden dolayı başarınızın en önemli sırrın da bu olduğunu düşünüyorum. Yaşadığımız sağlık problemlerimiz de hala sizin gibi insanlar olduğunu bilmek mutluluk verici…. başta Barış YENİL olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ederim.

  Saygılarımla

  Uzm.Dr. Seyhan KURTULUŞ

 2. HANDAN dedi ki:

  Merhaba, Barış bey mükemmel bir insansınız, Bu dünyanın siz ve sizin gibi insanlara çok daha fazla ihtiyacı var… Size ve tüm ekibinize teşekkür ederim.

 3. Duygu dedi ki:

  Merhaba, hazırlamış oldugunuz site internette yüzlerce bilgi veren siteler içinde en iyisi diyebilirim..özellikle fmf hastalığı ile ilgili derinlemesine yapilan araştırmaları yazmis olmanız hastalığı daha net anlasilir hale getirmis..bu hafta itibariyle fmf hastası olduğumuzu ogrendik ve inanın bazı hekimlerin bile yeterince bilgilendiremedigi bu hastalığı araştırma sonuçlarıyla örneklerle çok güzel anlatmissiniz..ellerinize emeklerinize sağlık..güzel ve sağlık günler dilerim sizlere..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir