HAKKIMIZDA

KantahliliNet , Öncelikli olarak hastalarımıza kaliteli,güvenilir ve hızlı bir sonuç vermeyi ilke edinmiştir. Bizler insan sağlığının ve insan sağlığına yapılan hizmetin önemini bilmekte ve yapılan bir hatanın yanlışın asla geri dönüşü olmayacak sonuçlar doğuracağının bilincinde olup, bu doğrultuda amacımız sürekli olarak kendimizi yenileyerek, En yüksek teknolojiyi ve bilgiyi kullanarak tanı alanında topluma hizmet etmek olup, tanı testlerinde ve sağlık sektöründe ülkemizin tartışılmaz lideri olmak.

kantahlili.net bir asistanlık hizmeti vermekte olup her zaman için sağlık sektörünün en öncü kuruluşları ile ortak anlaşmalar yapıp sizlere en güvenilir,en kaliteli ve en hızlı hizmeti en uygun fiyata sunmak arzusundadır.

Saygılarımızla,

10 Comments

 • Duygu

  Şubat 1, 2017 - 4:46 am

  Merhaba, hazırlamış oldugunuz site internette yüzlerce bilgi veren siteler içinde en iyisi diyebilirim..özellikle fmf hastalığı ile ilgili derinlemesine yapilan araştırmaları yazmis olmanız hastalığı daha net anlasilir hale getirmis..bu hafta itibariyle fmf hastası olduğumuzu ogrendik ve inanın bazı hekimlerin bile yeterince bilgilendiremedigi bu hastalığı araştırma sonuçlarıyla örneklerle çok güzel anlatmissiniz..ellerinize emeklerinize sağlık..güzel ve sağlık günler dilerim sizlere..

 • HANDAN

  Ocak 28, 2019 - 2:07 pm

  Merhaba, Barış bey mükemmel bir insansınız, Bu dünyanın siz ve sizin gibi insanlara çok daha fazla ihtiyacı var… Size ve tüm ekibinize teşekkür ederim.

 • Dr. SEYHAN KURTULUŞ

  Ekim 3, 2019 - 3:07 pm

  Merhaba

  İşini bu kadar sevmek, bu kadar özveri ve fedakarlıkla yapmak tabiki beraberinde başarı getirecektir. Bir meslektaşınız ve bu mesleğin zorluklarını bilen birisi olarak, İşinize gösterdiğiniz titizlik ve sevgiden dolayı başarınızın en önemli sırrın da bu olduğunu düşünüyorum. Yaşadığımız sağlık problemlerimiz de hala sizin gibi insanlar olduğunu bilmek mutluluk verici…. başta Barış YENİL olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ederim.

  Saygılarımla

  Uzm.Dr. Seyhan KURTULUŞ

 • melisa

  Şubat 3, 2020 - 12:03 pm

  İkiz çocuklarımdan dolayı evden çıkmak benim için çok zor oluyordu, Sağolsunlar ilkkez böyle bir hizmet aldım, yapılacak testler için son derece profesyonel yaklaşımları güzel ve test fiyatları diğer laboratuvarlara kıyasla çok uygundu. Biz çok memnun kaldık. Çocuklarım kan verirken rahat ve kolay bir şekilde bitti ya bana yetti açıkcası. Tşkler

 • Kamuran D.

  Şubat 3, 2020 - 12:09 pm

  Kan vermek her zaman sorunken Barış bey tak diye aliyor. Profesyonel hizmet, güler yüz ve hızlı geri dönüş. mobil hizmet olmasıda süper. Her zaman tercihim.

 • yilmaz

  Şubat 10, 2020 - 1:38 pm

  Tek kelime ile Barış bey mükemmel bir insansınız..! maddi manevi desteğiniz, ilginiz alakanız için size ne kadar teşekkür etsem azdır… SAĞOLUNUZ 🙂

 • sibel altıoğlu

  Şubat 19, 2020 - 4:57 pm

  Sizlere çok teşekkür ederim, kantahlillerim için birçok yerden fiyat aldım. En uygun fiyatı siz verdiniz ve en önemlisi doktorum sonuçlarınızı beğendi ve bundan sonraki testlerimide güvenerek sizde yaptırabileceğimi söyledi. sizlere çok teşekkür ederim. İlgi ve alakası için Barış beye ayrıca teşekkür ederim.

  • Barış YENİL

   Şubat 19, 2020 - 4:59 pm

   Sibel hanım bizi tercih ettiğiniz için, biz teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla

Yorum Yazın