2 kişilik altın avcısı tam ekran

Gönderi Zamanı: 5 Şubat 2012 13:25 Okunma Sayısı:813 Kategori: TEST REHBERİ

 
2 kişilik ile yeni yolculuklar yapmaya ve hayallerinize kavuşmaya hazır olun. Kız çocuklarının en çok etkili bir şekilde oynadığı bu oyunda barbie ile okula gidecek ve ders işleyeceksiniz. Okumanın önemine değinen barbie ara sıra yaramazlık yapacak ve sınıf içerisinde makyaj yapmak isteyecektir. Bu öğretmenin fark etmemesi için hemen defterin altına koymalı ve derse adapte olmalısınız.
Karnınız çok acıktığı bir anda kendinize pişireceğiniz en lezzetli yemeklerin tarifi elbette iki kişilik aksiyon oyunu oyna nda yer alıyor. Etleri ızgara da pişirecek ve yanına lezzetli bir salata yapacaksınız. Sırası ile malzemeleri tarife göre koyacak ve pişireceksiniz. Bir oyun sayesinde kız çocuklarının öğrenmesine katkı da bulunan bu oyunların daha çok fazla kategorisi bulunuyor.
Kuaför 2 kişilik altın avcısı tam ekran u gibi daha farklı çeşitleri, futbol gibi erkek oyunlarının yer aldığı site içerisine sürekli bir yenisi eklenmektedir. Çocuklarınızın tehlikesiz bir alanda oyun oynaması sizinde işinize gelecek ve buna müsaade edeceksiniz. Ayrıca zekalarına büyük katkı sağlayan bu ve bunun gibi beceri oyunları da sitede çok fazla bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir