EVDEN KAN ALMA HİZMETİ

EVDEN KAN ALMA HİZMETİ

EVDEN ÜCRETSİZ KAN ALMA HİZMETİ

Evden Kan Alma Hizmeti Nedir?

Tüm laboratuvar tahlilleriniz için gerekli örneklerinizin, laboratuvara gelmenize gerek kalmadan, ekibimiz tarafından  Ev veya İş yerinize gelerek uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından alınması işlemidir.

Neden Evde Kan Alma ?

Laboratuvarda yaptırmanız gereken testleriniz var, ve çalışma saatleriniz uymuyor, evde küçük bebeğiniz var,çok yoğunsunuz,bazı sağlık engelleriniz var,çok yoğunsunuz, evde test yaptırmak kendinizi daha iyi hissettirecek, sebebi her ne olursa olsun hizmetinizdeyiz.

Evden Kan Alma Hizmeti Ücretlimidir ?

Evde kan alma hizmetimiz Tamamen ÜCRETSİZ olup, Tahlillerinizin ücreti, dışında herhangi bir ekstra,ücret talep edilmez.

Evden Kan Alma Hizmeti Güvenilirmidir ?

Laboratuvar testleriniz, Deneyimli ekibimiz tarafından alınarak, özel transporter çantalarda, dış hava koşullarından etkilenmeden, laboratuvara ulaştırılır.Ve en gelişmiş cihazlarda testleriniz çalışılarak, Uzman doktorlarımız tarafından kontrol edilir ve onaylanır.

Sonuçlarımı Nasıl Alacağım ?

Dilerseniz ıslak imzalı raporunuzu adresinize kargo ile veya elden teslim edebiliriz. Yada email,mms,whatsapp,viber,fax, gibi dilediğiniz seçeneklerden biri ile size ulaştırılır.

Evden kan Alma Hizmetinden Nasıl ve Ne zaman Faydalanabilirim ?

0 532 491 56 69 nolu telefonumuzu arayarak randevu alabilirsiniz..  7/24 saat Hizmet verilmektedir.

* Açlık gerektiren testleriniz için  8  saat açlık gerekmektedir. 06:00 – 09:00 saatleri arasında  yaptırmanız önerilir.

Testlerimin Ücretini Nasıl Öğrenebilirim?

Tahlillerinizi doğru bir şekilde fiyatlandırabilmemiz için, istem formunuzu kantahlili@hotmail.com adresine e-mail olarak atabilir veya yazabilirsiniz, Dilerseniz yapılacak tahlillerinizin resmini çekerek 0532 491 56 69 no lu telefona whatsapp veya mms yoluyla gönderebilirsiniz. Bu şekilde testleriniz en doğru bir şekilde fiyatlandırabiliriz.

 

RANDEVU İÇİN : 0532 491 56 69 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

 

 

 

KantahliliNet

Yorum Yazın