EVDEN KAN ALMA

EVDEN KAN ALMA

EVDEN KAN ALMA

7/24 Mobil laboratuvarımız ile Ev , otel veya işyerinizin konforunun rahatlığında hizmet alınız.

Rarandevu alarak kan alma işlemini yapın, sonuçları hızlı ve güvenli bir şekilde faks, e-mail veya web sitesi üzerinden öğrenin.

 

Evden Kan Alma Hizmeti Önemli Midir ?

Evden kan alma hizmeti son derece önemlidir. Evde yatalak halde olan, başka bir yere taşınması güç durumda bulunan hastalar için, zaman problemi olan ,hastane ve laboratuvar fobisi olan, kendi evinin konforunda kan örneği vermek isteyen, işe geç kalmak istemeyen,

Sebebi her ne olursa olsun, evde kan alınması ve kan ve diğer tahlillerinin çalışılarak, doktorunun ve hastanın ayağına kadar ulaştırılması, hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Özelliklede İstanbul gibi mega bir metropolde büyük bir yardım ve hizmettir. Aynı zamanda hasta içinde bir konfor niteliğidir.

Bu nedenle, evden kan alma hizmeti sunan tıbbi tahlil laboratuvarımız, büyük bir boşluğu doldurmakla beraber, Kaliteli, Güvenilir ve Konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Evden kan alınması sonucunda alınan örnekler, özel tıbbi çantalar ile usulüne uygun bir şekilde, dış etkenlerden etkilenmeden laboratuvarımıza ulaştırılıp çalışmaya alınmaktadır.

RANDEVU İÇİN : 0532 491 56 69

7/24 SİZ NEREDE OLURSANIZ OLUN, MOBİL LABORATUVAR SİZE GELSİN..!

Yorum Yazın