(0532) 491 56 69

ÜCRETSİZ MOBİL LABORATUVAR HİZMETİ

SAĞLIĞINIZ İÇİN EVDE KALINIZ,

GEREKLİ TÜM GÜVENLİK ÖNLEMLERİMİZİ ALARAK BİZ SİZE GELELİM…

 

Görevli Tüm Sağlık Personelimiz; gerekli koruyucu kıyafet kullanıp ve hijyene kurallarına en hassas şekilde uymaktadır.

Günün Yoğun Temposu; İçinde Kendinizin ve Sevdiklerinizin Sağlığına Vakit Ayıramıyorsanız; İstanbul un yoğun ve kargaşalı trafiğine maruz kalmadan, işinize geç kalmadan, evinizin konfor ve rahatlığında, Tecrübeli hemşire ve Sağlık Ekibimiz, Kan ve numunelerinizi verebilirsiniz.

Kan örnekleriniz, Uygun koşullarda laboratuvarımıza ulaştırılarak son derece güvenli ve çağın ev gelişmiş cihazlarında çalışılarak, uzman doktorlar denetiminde sonuçlansın.

Sonuçlarınız, e-mail adresinize veya cep telefonunuza, whatsapp veya mms olarak sizlere, en kısa zamanda ulaştırılmaktayız.

Evden Kan Alma Hizmeti Önemli midir?

Evden kan alma hizmeti son derece önemlidir ; Evde yatalak halde olan başka bir yere taşınması güç durumda bulunan hastalar için zaman problemi olan, hastane ve laboratuvar fobisi olan, kendi evinin konforunda kan örneği vermek isteyen, işe geç kalmak istemeyen,sebebi her ne olursa olsun, evde kan alınması ve kan ve diğer tahlillerinin çalışılarak, doktorunun ve hastanın ayağına kadar ulaştırılması, hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle de İstanbul gibi mega bir metropol de büyük bir yardım ve hizmettir. Aynı zamanda hasta içinde bir konfor niteliğidir.

Bu nedenle, evden kan alma hizmeti sunan tıbbi tahlil laboratuvarımız, büyük bir boşluğu doldurmakla beraber, Kaliteli, Güvenilir ve Konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Evden kan alınması sonucunda alınan örnekler, özel tıbbi çantalar ile usulüne uygun bir şekilde, dış etkenlerden etkilenmeden laboratuvarımıza ulaştırılıp çalışmaya alınmaktadır.

Evinizden veya iş yerinizden randevu alarak Mobil laboratuvar ve kan alma işleminden faydalanın, sonuçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde e-mail veya web sitemiz üzerinden öğrenin.

 

 SİZ BİZE GELEMİYORSANIZ,BİZ SİZE GELİYORUZ…!

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN : 0532 491 56 69 veya CANLI DESTEK HATTIMIZDAN , SOSYAL MEDYADAN BİZE ULAŞINIZ…!

Yorum Ekle