Siz bize gelemiyorsanız,

BİZ SİZE GELİYORUZ

Günün yoğun temposu içinde kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığına vakit ayıramıyorsanız

Size BİR ÖNERİMİZ var

Evinizden veya işyerinizden randevu alarak kan alma işlemini yapın, sonuçları hızlı ve güvenli bir şekilde faks, email veya web sitesi üzerinden öğrenin.

 

Evden Kan Alma Hizmeti Önemli Midir ?

 

Evden kan alma hizmeti son derece önemlidir. Evde yatalak halde olan, başka bir yere taşınması güç durumda bulunan hastalar için, zaman problemi olan ,hastane ve laboratuvar fobisi olan, kendi evinin konforunda kan örneği vermek isteyen, işe geç kalmak istemeyen,sebebi her ne olursa olsun, evde kan alınması ve kan ve diğer tahlillerinin çalışılarak, doktorunun ve hastanın ayağına kadar ulaştırılması, hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özelliklede İstanbul gibi mega bir metropolde büyük bir yardım ve hizmettir. Aynı zamanda hasta içinde bir konfor niteliğidir.

Bu nedenle, evden kan alma hizmeti sunan tıbbi tahlil laboratuvarımız, büyük bir boşluğu doldurmakla beraber, Kaliteli, Güvenilir ve Konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Evden kan alınması sonucunda alınan örnekler, özel tıbbi çantalar ile usulüne uygun bir şekilde, dış etkenlerden etkilenmeden laboratuvarımıza ulaştırılıp çalışmaya alınmaktadır.

Yorum Ekle